EnzeStudio to mobilne i stacjonarne studio fotografii biznesowej i wizerunkowej dla profesjonalistów indywidualnych oraz dla firm

 

Po co jesteśmy?

Aby zapewnić Ci dodatkowe narzędzia umożliwiające rozwój Twojej marki osobistej lub Twojej firmy poprzez wizerunek Twoich pracowników.

Dlaczego my?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nie tylko fotografami, ale również specjalistami z dziedziny marketingu, którzy wiedzą, jak ważne jest kreowanie własnego wizerunku w biznesie.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w fotografii, możemy zaoferować usługi najwyższej jakości, a co najważniejsze dostosowane do potrzeb klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie. Sprawdź, co mówią nasi klienci.

Natalia
Nataliafotograf, retuszer
Z wykształcenia ekonomistka, z pasji fotografka już ponad 10 lat. Najlepiej czuje się w reportażu sportowym oraz fotografii portretowej. Po godzinach można ją spotkać na trasach rowerowych Trójmiasta.
Krzysztof
Krzysztoffotograf, grafik
Artysta fotograf, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w Pracowni Fotografii Reklamowej. Miłośnik „nowych mediów” i eksperymentów na styku sztuki i technologii. Współtwórca Tekla Studio w Gdyni. Realizuje liczne projekty artystyczne i komercyjne.
Marzena - Novelty - Make Up
Marzena - Novelty - Make Upmakijażystka i charakteryzatorka
Specjalistka w makijażu i charakteryzacji. Na co dzień zajmuje się makijażem i charakteryzacją w teatrze. W EnzeStudio dba o dobry wygląd portretowanych osób.
Kinga
Kingamakijażystka
Specjalistka w makijażu biznesowym dla mężczyzn i kobiet. Wielbicielka fitnessu i siłowni.

Gdzie pracujemy?

Na co dzień realizujemy sesje w Warszawie i Trójmieście, ale dzięki naszemu studiu mobilnemu warunki jak w profesjonalnym studiu fotograficznym możemy stworzyć wszędzie. Przyjedziemy do każdego innego miasta w Polsce. Jeśli Twoja firma potrzebuje sesji korporacyjnej, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.