EnzeStudio to mobilne i stacjonarne studio fotografii biznesowej i wizerunkowej

Dlaczego my?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nie tylko fotografami, ale również specjalistami z dziedziny marketingu, którzy wiedzą, jak ważne jest kreowanie własnego wizerunku w biznesie.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w fotografii, możemy zaoferować usługi najwyższej jakości, a co najważniejsze dostosowane do potrzeb klientów. Nasze studio fotografii biznesowej wyróżnia profesjonalizm i doświadczenie. Sprawdź, co mówią nasi klienci.

Natalia
Nataliafotograf, retuszer
Z wykształcenia ekonomistka, z pasji fotografka już ponad 10 lat. Najlepiej czuje się w reportażu sportowym oraz fotografii portretowej. Po godzinach można ją spotkać na trasach rowerowych.
Krzysztof
Krzysztoffotograf, grafik
Artysta fotograf, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w Pracowni Fotografii Reklamowej. Miłośnik “nowych mediów” i eksperymentów na styku sztuki i technologii. Realizuje liczne projekty artystyczne i komercyjne.
Marzena
Marzenamakijażystka i charakteryzatorka
Na co dzień zajmuje się makijażem i charakteryzacją aktorów w Teatrze Miejskim w Gdyni. W EnzeStudio dba o dobry wygląd portretowanych osób.
Aleksandra
Aleksandrawizażystka i stylistka fryzur
Specjalistka wizażu i stylizacji włosów do sesji zdjęciowych.

Gdzie pracujemy?

Na co dzień realizujemy sesje w Warszawie i Trójmieście (Gdynia, Sopot, Gdańsk), ale jesteśmy przede wszystkim studiem mobilnym, dzięki czemu możemy dojechać na sesję do każdego zakątka Polski. Jeśli Twoja firma potrzebuje sesji korporacyjnej, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.