Profesjonalne zdjęcia do CV czy fotografia korporacyjna,  to wciąż jeszcze nowość na naszym rynku. Stąd pojawia się wiele wątpliwości i pytań z Waszej strony. Poniżej odpowiedzi na najczęstsze z nich.

Dlaczego na stronie nie ma cen?

Nie działamy sztampowo, jesteśmy elastyczni i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a na jego koszt składa się szereg elementów, takich jak ilość potrzebnych zdjęć i ich przeznaczenie, profesjonalny makijaż, doradztwo w stylizacji, miejsce wykonania zdjęć, konieczność dojazdu czy inne specjalne wymagania klienta. Nie ma zatem jednego stałego kosztu. Wyślij do nas zapytanie o wycenę opisując pokrótce, jakich zdjęć potrzebujesz.

Czy przekazujecie prawa autorskie do zdjęć?

Najczęściej przekazujemy prawa autorskie do zdjęć, w maksymalnym przewidzianym przez prawo zakresie, czyli do wykorzystania bez ograniczeń czasowych oraz terytorialnych, do publikacji we wszelkich mediach oraz na wyłączność. Oznacza to w praktyce, że możesz ze zdjęć korzystać w dowolny sposób.

Czy makijaż jest konieczny?

To pytanie najczęściej zadają panowie. Działamy profesjonalnie, a makijaż jest składową ostatecznego, najlepszego efektu profesjonalnego zdjęcia. Jest zatem konieczny.

Jakim sprzętem wykonujecie zdjęcia?

Pracujemy na aparatach pełnoklatkowych Nikona, korzystamy z obiektywów stałoogniskowych i zmiennoogniskowych o stałej jasności marki Sigma i Nikkor.

Jaki jest zakres terytorialny waszych usług?

Zdjęcia wykonujemy najczęściej w Trójmieście i okolicach, czasami również w Warszawie i Poznaniu. Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie. Zabieramy ze sobą nasze mobilne studio, zatem jesteśmy w stanie w każdym miejscu zapewnić profesjonalne warunki do fotografowania.