Natalia przygotowała sesję wizerunkową dedykowaną mojej marce osobistej – jestem konsultantką Public Relations. Zależało mi na zdjęciach biznesowych, związanych z branżą, w której się poruszam. Natalia doskonale przygotowała się do sesji: wspólnie omówiłyśmy jej przebieg, cele i efekty na których osiągnięciu mi zależało. Sama sesja przebiegła profesjonalnie i bardzo sprawnie. Efekt w 100 % oddawał omówione na początku założenia.

Na początku była konieczność wykonania zdjęć biznesowych i wizerunkowych, potem przypadek, gdzie znalazłam kontakt do Natalii z ENZE Studio… Efektem była pełna profesjonalizmu, humoru i ciepła współpraca w trakcie sesji, a po sesji zdjęcia, które przerosły moje wszelkie oczekiwania ;-). Serdecznie dziękuję i ogromnie polecam zwłaszcza tym, którzy na hasło „sesja zdjęciowa” mają ochotę uciekać, gdzie pieprz rośnie :D
Aleksandra
Przed napisaniem recenzji …. w końcu wstawiłam swoje zdjęcie profilowe, które bardzo mi się podoba. Oczywiście nie będę oryginalna pisząc, że nie przepadam za swoimi zdjęciami. Ale te, które zrobiła Pani Natalia są WYJĄTKOWYM WYJĄTKIEM :) Wszystkim polecam EnzeStudio. Od samego początku, jeszcze przed spotkaniem otrzymałam od Pani Natalii pełen pakiet szczegółowych informacji, w tym cenne wskazówki na temat stylizacji. W studio – niesamowita, ciepła atmosfera. Podczas sesji Pani Natalia dokładnie, a jednocześnie bardzo swobodnie mówi co, gdzie i jak robić, aby efekt końcowy sesji był jak najlepszy. Na bieżąco konsultowałyśmy kolejne etapy pracy. W tak zwanym międzyczasie dużo rozmów, które sprawiły, że po prostu przestałam się “spinać”. Profesjonalny makijaż i uczesanie – Pani Marzenko ślicznie dziękuję :). To wszystko sprawiło, że wychodząc ze studia nie powiedziała “do widzenia”, a “do zobaczenia”, bo mam nadzieje Drogie Panie, że się jeszcze spotkamy :) Dziękuję
Katarzyna
Enze Studio to firma dbająca o najmniejsze szczegóły. Wysoko oceniam ich podejście do klienta oraz umiejętność dopasowania usług do potrzeb. Współpraca była dla mnie i mojej firmy przyjemnością. Enze Studio okazało się być solidnym, słownym partnerem. Zdecydowanie polecam.
Katarzyna, Sielska Klinika
Jeżeli ktokolwiek potrzebuje profesjonalnej sesji zdjęciowej i ma do tego wysokie wymagania, to mogę potwierdzić, że EnzeStudio z Natalią na czele je spełni.
Dodatkowo profesjonalne prowadzenie osoby fotografowanej, super rozmowy / dyskusje podczas sesji i po… :) Świetna robota i świetna atmosfera. P-O-L-E-C-A-M.
Rafał
Długo zwlekałam, żeby napisać recencję EnzeStudio, nie ze względu na Nich, ale ze względu na to, że aby recenzja była pomocna komukolwiek – czy to, EnzeStudio, czy kolejnym, potencjalnym klientom, musi być rzeczowa.
Zacznę od tego, że sesja biznesowa, była prezentem dla mojego Męża – z czego bardzo się ucieszył.
Szukałam odpowiedniego fotografa na terenie Trójmiasta (a ponieważ sama jestem z południa Polski, gdzie jestem związana z inną firmą, szukałam dokładnie i byłam wybredna, nie powiem, że nie).
Trafiłam w końcu na stronę EnzeStudio i zachwyciłam się zdjęciami.
Muszę to przyznać, że zdjęcia są profesjonalne, podobają mi się kadry i uchwycenie Osób, które się tam znajdują.
Pani Natalia przekonała się, że aby zdjęcie było dla mnie idealne, trzeba dołożyć starań i – udało Jej się stanąć na wysokości zadania, za co bardzo dziękujemy. Nie zniechęciły ją wskazówki dotyczące trochę innego koloru tła i ustawienia mojego Męża, cieszyła się, że mogę go rozśmieszyć, co na pewno pomagało przy pracy.
Niemniej, Pani Natalia jest bardzo sympatyczną Osobą. Obawiałam się, jak będzie gdy dotrzemy na miejsce – ale Pani Natalia od samego początku zyskała sobie w moich oczach szczerością i miłą aparycją.
Rozmowa była lekka, czułam się nie tylko jak podczas profesjonalnej sesji, ale również jak na spotkaniu z dobrą znajomą.
Miała dla nas tyle czasu ile potrzebowaliśmy, doradzała, zmieniała wystrój, nawet biedna wchodziła na drabinę, dzięki Bogu, że nie spadła! ;)
Zdjęcia są dla mnie idealne, oddają to, co chcieliśmy.
Pani Natalia jest dla mnie Osobą, którą z czystym sumieniem mogę polecić.
Oprócz tego, otrzymaliśmy zdjęcia wywołane, jedyne czego mogę się przyczepić, to to, że doszły lekko zgięte i wiem, że to wina kuriera a nie Pani Natalii, ZWŁASZCZA, że Pani Natalia wywołała nam kilka zdjęć ponownie, ponieważ uważała, że muszą być lepsze – co tylko świadczy o tym że przykłada się do tego co robi.
Widzę zaangażowanie i duży szacunek do klienta.
Mam nadzieję, że będę miała okazję pojawić się u Niej znowu, tym razem może sama w roli obiektu fotografowania :P
Pani Natalio, przepraszam, że recenzja dopiero dzisiaj i na pewno mogłabym rozpisać więc dużo dużo więcej o Pani i o tym pełnym klimatu studio, ale niestety nie zawsze ma się na to czas :) dziękujemy jednak bardzo za czas i pracę jaką Pani włożyła w tę sesję i obróbkę zdjęć.
Będziemy bardzo miło Panią wspominać i polecać !

Karolina i Łukasz
Adamscy

Karolina i Łukasz

Referencje

Referencje - sesja korporacyjna - MedicALGORITHMICS - Gdańsk - Warszawa
Referencje - sesja koprpoacyjna Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk
Referencje - Sesja korporacyjna - Cyfrowe.pl - Gdańsk
Referencje - reportaż fotograficzny z konferencji Business Talk - Gdańsk