Minął właśnie okres wzmożonego kupowania prezentów, ale poza świętami, jest jeszcze wiele innych okazji, aby bliskiej osobie, przyjacielowi, szefowi, czy współpracownikowi podarować prezent, który nie tylko może być zaskakujący, ale również praktyczny.

Dlatego od tego miesiąca znajdziecie w naszej ofercie Vouchery prezentowe na sesje biznesowe. :) Przygotowaliśmy kilka gotowych wariantów (https://enzestudio.pl/vouchery/), ale ponieważ staramy się być jak najbardziej elastyczni można również ustalić indywidualne warunki sesji biznesowej.

Vouchery

Przygotowaliśmy trzy warianty prezentowe: jeden bez makijażu i dwa z profesjonalnym make-up’em do zdjęć biznesowych, które szczególnie polecamy dla pań. Pamiętaj, że jeśli nie znalazłeś odpowiedniej sesji dla osoby, którą chcesz obdarować, koniecznie napisz do nas, a przygotujemy coś specjalnego.

Ważność voucherów

Każdy Voucher standardowo ma ważność 3 miesiące (oczywiście jeśli nie ustalimy innych, specjalnych warunków).

Forma vouchera

Po zakupie Voucher wysyłamy na maila w formacie PDF lub JPG. Dzięki temu możesz go mieć szybko. Jest to dobry sposób, gdy kupujesz prezent w ostatniej chwili. Jeśli masz więcej czasu, mamy również opcję drukowaną. Wysyłamy ją kurierem w ciągu trzech dni od zakupu.

Indywidualne warunki dla vouchera

Szczególne warunki realizacji vouchera, data ważności, miejsce realizacji sesji i wszelkie dodatkowe opcje, np. make-up, niestandardowa stylizacja, charakteryzacja i wiele innych możesz z nami ustalić mailowo lub telefonicznie. Ograniczeniem jest tylko nasza i Twoja wyobraźnia :)