Nie możesz przyjechać do naszego studia lub nie masz czasu? Nic straconego! Mamy dla Ciebie rozwiązanie – sesja zdjęciowa do CV z dojazdem do klienta.

Zdjęcia do CV wykonujemy najczęściej w stacjonarnym studiu fotograficznym. Naszym klientom dajemy jednak możliwość skorzystania z opcji wykonania sesji z dojazdem do domu, pracy, czy gdziekolwiek indziej, gdzie ma być wykonana sesja.

Dzięki dysponowaniu profesjonalnym mobilnym studiem fotograficznym, jesteśmy w stanie w każdej lokalizacji stworzyć odpowiednie warunki oświetleniowe do wykonania zdjęć takich, jak w studiu stacjonarnym.

Mobilne studio do zdjęć do CVJakie warunki musi spełniać miejsce wykonania sesji?

Aby rozstawić nasze mobilne studio fotograficzne potrzebujemy pomieszczenia o powierzchni co najmniej 5m x 6m i wysokości minimum 2,5m. W przypadku nieco mniejszych pomieszczeń nie jest to niemożliwe, ale konieczna jest wcześniejsza konsultacja z nami, gdyż to, czy zmieści się cały nasz sprzęt, zależy również od stopnia umeblowania pomieszczenia. Kolorystyka ścian pomieszczenia w zasadzie jest nieistotna, ale ułatwiają nam prace białe, szare i ciemnoszare ściany, tak modne ostatnio :)

Jeśli w mieszkaniu nie masz wystarczająco dużo miejsca, możemy przyjechać w inne, publicznie dostępne miejsce i właśnie tam wykonać sesję. Do naszych sesji nie potrzebujemy nawet prądu z sieci, gdyż nasze lampy zasilane są na akumulatory.

Aktualną ofertę zdjęć do CV z dojazdem do klienta znajdziesz w naszym cenniku. Nie zastanawiaj się – Twoje profesjonalne zdjęcie do CV czy Linkedin jest w zasięgu ręki!

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na sesję – zadzwoń lub napisz do nas!